Geniet van een heerlijke burger, een patatje en een Coca-Cola drankje 330ml
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipdöner
Pizza kipdöner met knoflooksaus en frisdrank
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
SnackDeal
Geniet van een heerlijke snack met friet en een Coca-Cola en een snack
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
SnackDeal
Een SnackDeal bestaat uit frites, een snack en een blikje drinken naar keuze
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Italiaanse pizza's
30cm
Pizza primavera
Tomaat, kaas, ham en salami
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro stagioni
Tomaat, kaas, kalkoen ham, salami, paprika en champignons
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza capra
Tomaat, kaas, kalkoen ham, salami, champignons, paprika en kipdöner
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza sucuk
Tomaat, kaas en pikante worst
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza siciliana
Tomaat, kaas en ui
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza mozzarella
Tomaat, mozzarella kaas, kalkoen ham en salami
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza prosciutto
Tomaat, kaas en ham
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza gorgonzola
Tomaat, kaas en gorgonzola kaas
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo
Tomaat, kaas, kipfilet, champignons, paprika en ui
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza combi
Keuze uit 2 helften
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipdöner special
Tomatensaus, kaas, kipdöner, paprika, ui en champignons
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza capriciosa
Tomaat, kaas, kalkoen ham, champignons en olijven
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza gigante
Tomaat, kaas, kalkoen ham, salami, tonijn en paprika
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro formaggi
Tomaat en 4 soorten kaas
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pepperoni
Tomaat, kaas, kalkoensalami, paprika en Spaanse peper
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Tomaatsaus, kaas en kalkoensalami
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Tomaat, kaas en champignons
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza borromea
Tomaat, kaas, kalkoenham en champignons
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza vegetariana
Tomaat, kaas, champignons, paprika, ui en olijven
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Lente
Tomaat, kaas, ham, salami, shoarma, kip, paprika, ui, champignons en olijven
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Hawaii
Tomaat, kaas, kalkoen ham en ananas
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomaat en kaas
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno
Tomaat, kaas, tonijn en ui
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno speciaal
Tomaat, kaas, tonijn, champignons, olijven, ui en paprika
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma
Tomaat, kaas en shoarma
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma speciaal
Tomaat, kaas, lamsshoarma, champignons, ui en paprika
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza döner
Tomaat, kaas en kipdöner
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Broodje kipcorn
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kaassoufflé
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gezond
Turks brood met kaas en salade
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje frikandel
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje chickano
€ 4,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje Adana
Turks brood met Adana kebab met salade, knoflooksaus en sambal
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kroket
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje mexicano
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet
Turks brood met stuk kipfilet
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje falafel
Vegetarisch
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje tonijn
Turks brood met tonijn
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipburger
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipdöner
Turks brood met kipdöner
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje lamsshoarma
Turks brood met lamsshoarma
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje köfte
Turks brood met rundergehakt
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita broodjes
Pita broodje lamsshoarma
Pita met shoarma vlees
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita broodje shoarma speciaal
Pita met shoarma vlees met paprika en ui
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kipdöner
Bakje kipdöner met pita brood en knoflooksaus
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat met döner
Kipdöner met patat, pita brood en knoflooksaus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje shoarma
Bakje shoarma met pita brood en knoflooksaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita broodje kaas speciaal
Pita met gesmolten kaas, salade en shoarma vlees
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita broodje kipdöner
Pita met kip döner en salade
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita broodje kaas
Pita met gesmolten kaas
€ 4,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita broodje kaas gezond
Pita met gesmolten kaas
€ 5,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon en dönerbox
Kapsalon kipnuggets XL
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner box
Kipdöner, patat, sla, tomaat en komkommer met knoflooksaus en sambal
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma box
Shoarmavlees met patat, sla, tomaat, komkommer, knoflooksaus en sambal
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vega box
Falafel, patat, tomaat, komkommer, knoflooksaus en sambal (vegetarisch)
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon tonijn klein
Patat, tonijn, salade, knoflooksaus en sambal
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kalfsvlees groot
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kalfsvlees XL
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kalfsvlees klein
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon tonijn groot
Patat, tonijn, salade, knoflooksaus en sambal
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grote kapsalon Adana
Met kaas, salade, knoflooksaus en sambal
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Adana box
Met salade, knoflooksaus en sambal
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon lamsshoarma XL
Extra patat en extra lamsshoarma
€ 20,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipfilet klein
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipfilet groot
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon falafel groot
Vegetarisch
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipnuggets
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipdöner klein
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipdöner groot
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipdöner XL
Extra patat en extra kipdöner
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon lamsshoarma klein
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon lamsshoarma groot
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat en snacks
Kipnuggets
8 stuks
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassouffle
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Familie menu
Friet voor 4 personen, fritessaus, 2 bakjes kipdöner, 4 losse pitabroodjes en 4 blikjes coca cola.
€ 55,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Familie snacks
Friet voor 4 personen, 4 frikandellen, 4 kipcorns en 4 rundvleeskroketten
€ 52,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bitterballen 8 stuks
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat met kaas
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel speciaal
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipcorn
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat met
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat oorlog
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat speciaal
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu's
Geserveerd met patat en een blikje frisdrank
Frikandel menu
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket menu
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner menu
Met knoflooksaus, sambal, friet en frisdrank
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Adana kebab menu
Turks brood met Adana kebab, salade, knoflooksaus, sambal, patat en blik cola
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm shoarma menu
Met knoflooksaus, sambal, friet en frisdrank
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza menu
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burger menu
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano menu
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner menu
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma menu
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza
Alle Turkse pizza's worden geserveerd met salade en saus
Turkse pizza met tonijn en kaas
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kipdöner en patat
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kipdöner en kaas
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner menu
Met knoflooksaus, sambal, friet en frisdrank
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza Adana
Turkse pizza met Adana kebab en salade en knoflooksaus
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza patat
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kipdöner
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met lamsshoarma
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met lamsshoarma en kaas
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza, normaal
Met salade en saus
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kaas
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm
Alle dürüms worden geserveerd met salade en saus
Dürüm köfte
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm gezond
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm falafel
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm patat
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm Adana
Adana kebab met salade en knoflooksaus
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner en patat
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm lamsshoarma
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm lamsshoarma en kaas
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipfilet
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner en kaas
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Alle schotels worden geserveerd met patat, salade, saus en een pitabroodje
Schotel falafel
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel snackmix
1 mexicano, 1 frikandel, 1 kroket en 1 kipcorn
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel lente
Lamsshoarma, kipdöner en kipnuggets
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipnuggets
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks schotel voor 4 personen
Friet voor 4 personen, 4 frikandel en 4 kipcorn
€ 36,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel Adana kebab
Met patat, salade en pitabroodje
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel köfte
Gekruid gehakt
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipfilet
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel mexicano
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipdöner
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel lamsshoarma
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel lamsshoarma speciaal
Met paprika en ui
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix schotels
Alle schotels worden geserveerd met patat, salade, saus en een pitabroodje
Schotel kipnuggets en kipdoner
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipnuggets en shoarma
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipnuggets en falafel
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipnuggets en kipdöner
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lamsshoarma en kipfilet
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en falafel
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lamsshoarma en kipdöner
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en köfte
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix kapsalons
Kipfilet en lamsshoarma, groot
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet en lamsshoarma, XL
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en falafel, groot
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en falafel, XL
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en kipfilet, groot
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en kipfilet, XL
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en lamsshoarma, groot
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner en lamsshoarma, XL
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Tonijn salade
Tonijn, sla, tomaat, komkommer en ui
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lente salade
Tomaat, ui, komkommer, sla, olijven, ananas en mozzarella kaas
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse salade
Tomaat, ui, komkommer, olijven, sla en een heerlijke dressing
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Extra kipdöner
Apart in bakje
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra groenten
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra kaas
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal saus
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
IJsjes
Calippo colasmaak
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cornetto 125ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Raket
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Coca-Cola Original Taste 500 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Coca-Cola Zero Sugar 500 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,65
incl. statiegeld (€ 0,15), € 7,15/l, 0,5l
Fanta met Sinaasappelsap 500 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Fanta Cassis 500 ml
Frisdrank met zwarte bessensap. Proef de heerlijke cassisverfrissing van Fanta. Fanta Cassis is een combinatie van sprankelend water en zwarte bessensap. De 500ml PET fles is de ideale verpakking om onderweg van deze frisdrank te genieten.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,48/l, 0,33l
Aquarius 500ml
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Minute Maid Apple 330 ml
Appelsap uit Concentraat.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Minute Maid Orange 330 ml
Sinaasappelsap uit Concentraat.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Lipton ice tea sparkling 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,55/l, 0,33l
Monster Energy Blik 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B2, B3, B6 EN B12 MET SUIKERS EN ZOETSTOF. BEVAT TAURINE, L-CARNITINE EN GINSENG.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Monster Energy Ultra 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B3, B5, B6 EN B12 MET ZOETSTOFFEN. BEVAT TAURINE, L-CARNITINE EN GINSENG.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Monster Energy Mango Loco 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET VRUCHTENSAP MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B2, B3, B6 EN B12 MET SUIKERS EN ZOETSTOF. BEVAT TAURINE, CAFEÏNE, L-CARNITINE EN INOSITOL.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Red Bull Energy Drink Suikervrij 250ml
100% vleugels, ook zonder suiker. Red Bull Sugarfree wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 14,00/l, 0,25l
Red Bull Energy Drink Watermeloen 250ml
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull the Sea Blue Edition
The Sea Blue Edition
€ 3,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,20/l, 0,25l
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Wij gebruiken getrokken thee, gemaakt van theeblaadjes.Geniet van een heerlijke fusie van duurzaam geteelde zwarte thee, perziksap en een vleugje hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,61/l, 0,33l
Chaudfontaine Natuurlijk Mineraalwater 500 ml
Natuurlijk Mineraalwater
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,80/l, 0,5l
Slammers energy drink 250ml
€ 2,40
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,60/l, 0,25l
Golden Power 250ml
€ 2,40
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,60/l, 0,25l
Pepsi 330ml
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Magu magu aarbei
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magu magu mango
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magu magu ananas
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,48/l, 0,33l
Fristi 250ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomel 250ml
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Maaza tropical 500ml
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Maaza mango 500ml
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,00/l, 0,5l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
7UP Regular 330ml
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Ayran
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Chunky Monkey 100ml
Bananenroomijs met heerlijke walnoten en chocobanaantjes
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 465ml
B&J ChocFudgeBrownie CL1-TE180EB 465ml8X
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (12%). Over Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs:Het Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs is fairrukkelijk chocoladeroomijs met grote chocolate fudge brownie chunks: (h)eerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe. Deze pint ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Dig in en enjoy! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Topped Salted Caramel Brownie of de vegan variant met zuivelvrij chocoladeijs en Chocolate Fudge Brownie Chunks.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J StrawbCheesCake CL1-TE180EB 465ml 8X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (9%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint met cheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free Grazing' zuivelprogramma van 'Caring Dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeien chunks en beste havermoutkoekjes swirl. So grab a spoon and start diggin'! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml
Bananenroomijs met heerlijke walnoten en chocobanaantjes
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J Cookie Dough CL1-TE X180EB 465ml 8X
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (16%) en stukken cacaofantasie (1,5%). Over Ben & Jerry's Cookie Dough IJs:Ben & Jerry's all-time favorite Cookie Dough IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint romig vanille-ijs met stukken chocolate chip koekjesdeeg en gevuld met de lekkerste en beste chunks. So grab a spoon and start diggin'! Dit ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal!Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up of de vegan variant Ben & Jerry's Non-Dairy Cookies on Cookie Dough.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Stick 110ml
Magnum Almond 110ml X20
Vanille-ijs omhuld met melkchocolade (29%) en amandelen (5%).
€ 4,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum White Stick 110ml
Magnum White Chocolate ijs is de perfecte balans tussen fluweelzacht romig vanille-ijs, omhuld met een laag krakende witte Magnum melkchocolade. Het romige vanille-ijs is gemaakt met vanillebonen afkomstig uit Madagaskar. Deze klassieker is heerlijk als luxe tussendoortje of dessert. De cacaobonen zijn duurzaam verbouwd en Rainforest Alliance gecertificeerd.